Відгуки про компанію 3D декоративні панелі
- Михаил Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Зв'язались одразу після замовлення. Товар вже отримав, все добре.
- Євгенія К.
- Роман Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Добре
- Ольга К.
- Леся Д.
- Алексей М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергій О.
Не компетентний продавець, замовлення відправили автоматично, по вайберу не погодили всі умови. Сказали звязуватись з менеджером, бо вона зайнята. Не рекомендую однозначно.
- Леся Д.
Замовляли панелі,прийшли зовсім не ті,які потрібно.Менеджери взагалі не відповідають на повідомлення і на дзвінки.Зовсім не задоволені цим сайтом
- Ірина С.
Добрий день.Був заказ на 46шт.одинакових панелей,а прийшло 27 і16 шт разні.
- Тетяна С.

