-3%Бульйонниця порцелянова Labubu з кришкою та ручками 800 (мл) Ø15 (см) дитяча тарілка для супу та локшини Сріблястий з рожевим
- В наявності
- Код: FM-34C
449 ₴
435,53 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Матеріал | Порцеляна |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Форма | Кругла |
| Висота | 140 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Зберігання в морозильній камері | Немає |
| Тип тарілки | Супова |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 150 |
| Довжина | 150 см |
| Кількість у наборі | 1 |
| Обсяг | 800 |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 435,53 ₴





