-3%Набір порцелянових банок для сипучих продуктів на підставці з ручками 3 шт по 400 мл SCT-650
- В наявності
- Код: SCT-650
959 ₴
930,23 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота | 12 мм |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Колір | Білий |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Матеріал | Порцеляна |
| Тип | Набір банок |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 33 см |
| Обсяг | 0.4 |
| Ширина | 11.5 см |
- Ціна: 930,23 ₴





