-3%Набір порцелянових банок для сипучіх на бамбуковій підставці 3 шт. по 400 мл для чаю кави цукру SCT-652
- В наявності
- Код: SCT-652
889 ₴
862,33 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота | 120 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 330 см |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Обсяг | 0.4 |
| Застосування | Для сипких продуктів |
| Тип | Набір банок |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 862,33 ₴







