-3%Набір порцелянових банок на підставці 3 шт по 180 (мл) Сірий SCT-660
- В наявності
- Код: SCT-660
709 ₴
687,73 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота | 7.5 мм |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Колір | Сірий |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Матеріал | Порцеляна |
| Тип | Набір банок |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 28.5 см |
| Обсяг | 0.18 |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 687,73 ₴





