-3%Набір порцелянових банок для сипучіх на підставці 3 шт. по 250 (мл) для чаю кави цукру Сірий SCT-664
- В наявності
- Код: SCT-664
769 ₴
745,93 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота | 130 мм |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Колір | Сірий |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Матеріал | Порцеляна |
| Тип | Набір банок |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 285 см |
| Обсяг | 0.25 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 745,93 ₴




