-3%Набір порцелянових квадратних банок для сипучіх на підставці 3 шт. по 350 (мл) для чаю кави цукру SCT-643
- В наявності
- Код: SCT-643
869 ₴
842,93 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота | 110 мм |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Колір | Білий |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Матеріал | Порцеляна |
| Тип | Набір банок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 295 см |
| Обсяг | 0.35 |
| Ширина | 105 см |
- Ціна: 842,93 ₴






