-3%Декоративна скляна ваза для квітів 29 см фігурна Зелена HP-9-1
- В наявності
- Код: HP-9-1
1 004 ₴
973,88 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Скло |
| Стан | Новий |
| Форма вази | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота вази | 29 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина вази | 23 см |
| Діаметр вази | 13 см |
| Діаметр горловини | 5.5 см |
| Ширина вази | 13 см |
- Ціна: 973,88 ₴






