-3%Скляна каструля прозора з кришкою 2 (л) жаростійка HP-33-1
- В наявності
- Код: HP-33-1
589 ₴
571,33 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Колір | Прозорий |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Мірна шкала | Ні |
| Ручка | Жаростійке скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Одношарове |
| Тип плити | Електрична, Газова |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Потовщене дно | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота каструлі без кришки | 12 см |
| Висота каструлі з кришкою | 15 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр під кришку | 16 см |
| Обсяг | 2 л |
- Ціна: 571,33 ₴





