
Вафельниця для бельгійських вафель 550 Вт з антипригарним покриттям Sokany SK-BBQ-849
- Немає в наявності
- Код: SK-BBQ-849
669 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Терморегулятор | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | Да |
| Вага | 0.7 кг |
| Тип обладнання | Вафельниця |
| Довжина мережевого шнура | 0.5 м |
| Джерело живлення | Електричність |
| Кількість випечених виробів | 1 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Антипригарне покриття |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип випіканих вафель | Об'ємні |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Тип управління | Механічне |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Колір корпусу | Червоний |
- Ціна: 669 ₴










