-5%Контейнер для зберігання сипучих продуктів 20х11х22 см з дозатором і мірною шкалою ємність для круп 2л HP-27-13
- В наявності
- Код: HP-27-13
339 ₴
322,05 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота | 220 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кришка |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 200 см |
| Обсяг | 2000 |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 322,05 ₴









