-3%Контейнер для їжі герметичний 31х16х7.5 см судок для їжі пластиковий зі знімною підставкою 2 л Білий HP-27-12
- В наявності
- Код: HP-27-12
329 ₴
319 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота | 75 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики | |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 310 см |
| Обсяг | 2000 |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 319 ₴









