-1%Керамічна фруктовниця на підставці 26×15×3.5 см Біла із золотом HP-7-5
- В наявності
- Код: HP-7-5
1 219 ₴
1 209 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота | 35 мм |
| Колір | Білий |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 1 209 ₴










