-5%Ваза декоративна 26 см для квітів скляна фігурна ваза з кольорового скла 1.2 л Жовто-сіра HP-9-11
- В наявності
- Код: HP-9-11
1 569 ₴
1 490,55 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Скло |
| Стан | Новий |
| Форма вази | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота вази | 26 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина вази | 21 см |
| Діаметр вази | 13 см |
| Діаметр горловини | 8 см |
| Діаметр основи | 9 см |
| Ширина вази | 13 см |
- Ціна: 1 490,55 ₴




