-7%Акумуляторний тример для одягу Sokany 2
- В наявності
- Код: SK-880
399 ₴
371,07 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Матеріал резервуара | Прозорий пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.26 кг |
| Кнопка вмик./вимк. | Да |
| Споживана потужність | 2 Вт |
- Ціна: 371,07 ₴









