-3%Міні проектор з поворотом на 180° відеопроектор для школи та дому Led projector для фільмів та презентацій
- В наявності
- Код: HP176098
3 599 ₴
3 491,03 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Інтерфейси | HDMI, jack 3.5 мм, Wi-Fi, Аналоговий відеовхід, USB |
| Вид товару | Проектор |
| Клас пристрою | Портативний |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга мережі | 100~240 В |
| Особливості | Вбудовані динаміки |
| Стан | Новий |
| Фокусування об'єктива | Ручна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Лампа | |
| Тип лампи | LED |
| Зображення | |
| Формат зображення | Широкоекранний (16:9) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 |
- Ціна: 3 491,03 ₴











