-7%Банки для сипучих продуктів набір 3 штуки по 650 мл із кришками ємності подарункові
- В наявності
- Код: HP1209
1 549 ₴
1 440,57 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота | 120 мм |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Колір | Білий |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Матеріал | Кераміка |
| Тип | Набір банок |
| Форма | Циліндрична |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 350 см |
| Обсяг | 650 |
| Ширина | 105 см |
- Ціна: 1 440,57 ₴







