
Відпарювач ручний Sokany SK-3071W Hand Held Steamer 1200W паровідпарювач Червоний
- Немає в наявності
- Код: SK3071R
899 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Протикраплинна система | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова технологія | Да |
| Вертикальне відпарювання | Да |
| Довжина мережевого шнура | 1.35 |
| Жолобок для ґудзиків | Да |
| Захист від накипу | Да |
| Матеріал підошви праски | неіржавка сталь |
| Об'єм резервуара для води | 0.125 |
| Постійне подавання пари | Да |
| Споживана потужність | 1200 |
| Регулювання подавання пари | Да |
| Складана ручка | Немає |
| Сухе прасування | Да |
| Тип | Дорожній |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Немає |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 899 ₴






