
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Захисна кришка на чашу | Так |
| Матеріал чаші | Метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 |
| Об'єм чаші | 13 |
| Споживана потужність | 2000 |
| Ширина | 210 см |
- Ціна: 10 829 ₴









