-1%Військовий рюкзак 25 літрів. Тактичний армійський рюкзак. Олива, хакі.
- В наявності
- Код: T423
749,80 ₴
739,80 ₴
Військовий рюкзак 25 літрів. Тактичний армійський рюкзак. Олива, хакі.
Якісний тактичний рюкзак.
Підійде для тривалих піших прогулянок, риболовлі, полювання. Міцний і надійний.
Розмір: 45х24х22
Об'єм: ~ 25 л
Матеріал: оксфорд (водовідштовхувальний)
Вага: 0,9 кг
Характеристика:
- 2 великі відділення на блискавці;
- дві додаткові фронтальні кишені;
- додаткові кишені та відділення в головному відсіку;
- стропи Molle для кріплення підсумків;
- D-подібні кільця на лямках;
- зручні плечові ремені, з регулюванням;
- бічні стяжки, регульовані товщину рюкзака;
- ручка для перенесення в руці.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.9 кг |
| Колір | Хакі |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості | Система швидкого скидання, Поясний ремінь, Бічна стяжка, Водовідштовхувальне просочення, Анатомічна конструкція, Лямки анатомічної форми, Система підвіски Molle, Грудна стяжка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вікова група | Для дорослих |
| Глибина | 24 |
| Кишені | Фронтальний | внутрішній, внутрішній, зовнішній, прихований, потайний на спинці |
| Призначення рюкзака | Штурмовий |
| Особливості рюкзака | Бічна стяжка, Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка, Перегородка в основному відділенні, Поясний ремінь |
| Підлога | Унісекс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 739,80 ₴











