| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft Expert |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка доставка | днапро, запорожнення, київ, левів, одесу, півтава, харків |
| Вид | дзеркало |
| Довжина | 265 mm см |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Товщина | 2 mm |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Ширина | 265 mm см |
- Ціна: 99 ₴






