-3%Банка для сипучих продуктів з бамбуковою кришкою 800 мл ємність для сипучих скло HP-34-25
- В наявності
- Код: HP-34-25
379 ₴
367,63 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота | 105 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Квадратна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 100 см |
| Обсяг | 800 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 367,63 ₴






