-3%Банка для сипучих продуктів з бамбуковою кришкою 900 мл ємність для сипучих скло HP-34-24
- В наявності
- Код: HP-34-24
399 ₴
387,03 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота | 120 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Квадратна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 100 см |
| Обсяг | 900 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 387,03 ₴






