-5%Електрогриль притискний з антипригарним покриттям 750 Вт Sokany SK-08073
- В наявності
- Код: SK-08073
834 ₴
792,30 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Варіант установки | Настільний |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Зберігання додаткових плиток на корпусі | Ні |
| Лоток для жиру | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Глибина робочої поверхні | 21.5 см |
| Довжина мережевого шнура | 0.55 м |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Ширина робочої поверхні | 12.5 см |
- Ціна: 792,30 ₴









