-19%Канделябр на 5 свічок 19×19×23 см підсвічник скляний декоративний із золотою окантовкою HP-4-36
- В наявності
- Код: HP-4-36
1 339 ₴
1 084,59 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Колір | Прозорий |
| Кількість місць для свічок | 5 |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Тип рекомендованої свічки | пенькова свічка, чайна свічка, довга свічка циліндричної форми |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага свічника | 1.3 кг |
| Висота свічника | 23 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр рекомендованої свічки | 5.4 см |
- Ціна: 1 084,59 ₴






