-19%Канделябр на 3 свічки 23×9×23.5 см підсвічник скляний декоративний із золотою окантовкою HP-4-35
- В наявності
- Код: HP-4-35
1 039 ₴
841,59 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Колір | Золотистий |
| Кількість місць для свічок | 3 |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Тип рекомендованої свічки | пенькова свічка, чайна свічка, довга свічка циліндричної форми |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага свічника | 1 кг |
| Висота свічника | 23.5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр рекомендованої свічки | 5.4 см |
- Ціна: 841,59 ₴





