-19%Підсвічник скляний 6×16.5 см на одну свічку підсвічник келих на ніжці декоративний прозорий HP-4-29L
- В наявності
- Код: HP-4-29L
289 ₴
234,09 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Колір | Прозорий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Тип рекомендованої свічки | пенькова свічка, довга свічка циліндричної форми |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага свічника | 300 г |
| Висота свічника | 16.5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр свічника | 6 см |
| Діаметр рекомендованої свічки | 5.4 см |
- Ціна: 234,09 ₴




