-5%Ваза для квітів скляна 9.5х5х15.8 см прозора декоративна ваза 420 мл HP-10-8
- В наявності
- Код: HP-10-8
839 ₴
797,05 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flower Season |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Скло |
| Стан | Новий |
| Форма вази | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота вази | 15.8 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина вази | 13.5 см |
| Діаметр горловини | 3.5 см |
| Діаметр основи | 5.5 см |
| Ширина вази | 5 см |
- Ціна: 797,05 ₴



