-5%Ваза декоративна 21 см для квітів скляна фігурна ваза з кольорового скла 800 мл Жовто-сіра HP-9-12
- В наявності
- Код: HP-9-12
1 249 ₴
1 186,55 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Скло |
| Стан | Новий |
| Форма вази | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота вази | 21 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина вази | 18 см |
| Діаметр вази | 11 см |
| Діаметр горловини | 7 см |
| Діаметр основи | 6 см |
| Ширина вази | 11 см |
- Ціна: 1 186,55 ₴




