| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 295 см |
| Матеріал підставки | Бамбук |
| Обсяг | 2 |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 275 см |
- Ціна: 1 409 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 295 см |
| Матеріал підставки | Бамбук |
| Обсяг | 2 |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 275 см |