-5%Чавунна сковорода з силіконовою ручкою Ø21 см для електричної та газової плити 0,5 л HP-1-12
- В наявності
- Код: HP-1-12
1 329 ₴
1 262,55 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yongkang Jiaqi |
| Знімна ручка | Ні |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал ручок | Чавун |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Ні |
| Використання в духовці | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Чорний |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,7 кг |
| Висота стінок | 3,5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Товщина дна | 0.5 см |
| Товщина стінки | 0.5 см |
| Ширина посуду | 21 см |
- Ціна: 1 262,55 ₴










