
Матрац у намет надувний 175х60х2 см матрац похідний туристичний з підголівником Фіолетовий SJ-0028-1V
- Немає в наявності
- Код: SJ-0028-1V
889 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 175 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхній бік виробу | ПВХ |
| Вага | 0.9 |
| Вікова група | Для дітей і дорослих |
| Висота | 20 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина спального місця | 1750 |
| Латка-самоклейка | Немає |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 2 |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Комплектація насосом | Немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність насоса | Купується окремо |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Нижній бік виробу | ПВХ |
| Подушка-підголівник | Да |
| Розкладне спальне місце | Да |
| Ремонтний комплект | Немає |
| Сумка для зберігання і транспортування | Немає |
| Тип | Надувний матрац |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
| Ширина спального місця | 600 |
- Ціна: 889 ₴








