
Складаний мангал для шашлику з решіткою 44×29.5×36 (см) міні-мангал розкладний переносний похідний 1.0 (мм) HP451M
- Немає в наявності
- Код: HP451M
979 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант встановлення | Універсальний |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 36 см мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 47 см см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Товщина корпусу | 1 |
| Ширина | 29.5 см см |
- Ціна: 979 ₴










