
Праска з парою з автовідключенням професійна бездротова для одягу 2400 Вт Sokany
- Немає в наявності
- Код: SK-11037
1 739 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал підошви праски | металокераміка |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бездротова технологія | Так |
| Вертикальне відпарювання | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Наявність дисплея | Так |
| Паровий носик | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.34 |
| Довжина мережевого шнура | 1.75 |
| Об'єм резервуара для води | 0.38 |
| Споживана потужність | 2400 |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 1 739 ₴










