-7%Мармурова алюмінієва сковорода з антипригарним покриттям 1 літр Ø 20 см з товстим дном MGC чорна
- В наявності
- Код: HP-4-416B
1 049 ₴
975,57 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 20 (см) |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Використання в духовці | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.24 кг |
| Висота стінок | 4.6 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість у наборі | 1 |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |
- Ціна: 975,57 ₴






