
Міксер для молочних коктейлів однопостовий 500 мл мілкшейкер барний з нержавіючої сталі 100 Вт
- Немає в наявності
- Код: SK1737
1 999 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Торгові магазини, Харчова промисловість, Вулична торгівля, HoReCa, Fast-food |
| Тип обладнання | Однопостові |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Мережа 220 В |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Номінальна споживана потужність | 100 |
| Об'єм чаші | 500 мл |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Швидкість мотора | 20 000 об/хв |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 1 999 ₴








