
Прямокутна тарілка 30.5×16×2.5 см блюдо плоске для закусок біле із золотим обідком
- Немає в наявності
- Код: HP1010
279 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Висота | 25 мм |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Кераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багаторівнева | Немає |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 305 см |
| Наявність кришки | Немає |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 279 ₴







