
Серветка на стіл прямокутна 21 х 13.5 х 9.5 см серветниця для паперових рушників серветниця на стіл Сірий
- Немає в наявності
- Код: HP9801G
709 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Висота | 100 мм |
| Колір | Сірий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Підставка для серветок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 240 см |
| Кількість у наборі | 1 |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 709 ₴






