| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Висота | 90 мм |
| Колір | Бронзовий |
| Матеріал | Скло |
| Тип | Підставка для серветок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 180 см |
| Кількість у наборі | 1 |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 589 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Висота | 90 мм |
| Колір | Бронзовий |
| Матеріал | Скло |
| Тип | Підставка для серветок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 180 см |
| Кількість у наборі | 1 |
| Ширина | 120 см |