Чорний чоловічий гаманець із натуральної шкіри "Crazy Horse". Якісний і зручний аксесуар на кожен день.
Невеликий, але досить місткий. Слугуватиме не один рік!
Матеріал: натуральна шкіра
Тип застежки: кнопка
Розмір: 11 см х 9 см
Цвет: чорний
Паковання: пакет
Характеристика:
- 1 відділення для купюр;
- 4 відділення для карток, візиток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 150 г |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Довжина | 110 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 539,80 ₴











